Go to Top

Flygarden Residence

Bizce hayat her alanda yükseliş demektir.

garden-proje_01

FlyGarden Residence, hayata bakış açımızı her bileşeniyle ve mimari konseptiyle ortaya koyuyor. Sıradışı tarzı ve dört duvarı aşan yaşam unsurlarıyla FlyGarden, hayatınızdaki yükselen trendleri yaşam alanınıza da taşımak için düşünüldü.Uçarlar Yapı’nın otuz yılı aşkın deneyiminin en etkileyici projelerinden birisi olan FlyGarden, girdiğiniz anda size ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek olan kapılarını aralıyor.


Bizce hayat evdeki huzurdur

Bu nedenle FlyGarden’ı aradığınız huzuru ve güvenlik duygusunu fazlasıyla yaşayacağınız şekilde projelendirdik. Deprem yönetmeliğine uygun, teknolojik yapı sistemleriyle başta deprem olmak üzere her türlü doğal afete karşı son derece dayanıklı olan FlyGarden, sunduğu özel güvenlik hizmeti ve güvenlik kameralarıyla 24 saat koruma altında… Açık ve kapalı otopark ile gözünüz arkada kalmaz, resepsiyon hizmetiyle size ve konuklarınıza ayrıcalığınızı hissettirir.

Bizce hayat sağlıklı yaşamaktır

Bu nedenle FlyGarden içerisinde modern ve ferah bir fitness salonu, sauna, tenis kortu, kapalı yüzme havuzu ve basketbol-voleybol sahaları ile spor dolu, yani sağlık ve enerji dolu bir yaşam mevcuttur.


Bizce hayat zamanı doğru değerlendirmektir

Bu nedenle, temel ihtiyaçlarınıza ulaşırken zamanınızı size geri kazandıracak, içinde bir hipermarket ve çeşitli mağazalar barındıran alışveriş merkezi size sadece asansörünüz kadar uzaklıkta.


Bizce hayatı güzel kılan

garden-proje_02

Aileniz ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz güzel anlardır. FlyGarden bu anların süresini saatlere, günlere ve yıllara yükseltmek içintasarlandı. Çocuklarınızın keyifle zaman geçirebilecekleri spor ve oyun alanları, günün yorgunluğunu atabileceğiniz kapalı havuz ve saunası, sizi ve değer verdiklerinizi koruyan özel güvenlik sistemi ile FlyGarden, hayatınıza daha fazla mutluluk katacak…


Bizce hayat geleceğe yatırımdır

Bugünü dolu dolu yaşamak güzeldir. Gelecekte değerini kat kat arttıracak bir yatırımın keyfini bugünden yaşamak ise çok daha güzeldir. FlyGarden sahip olduğu üst düzey özellikleriyle size muhteşem bir yaşam alanı oluştururken, günden güne değerini arttırarak güvenli bir yatırım fırsatını da beraberinde sunuyor.


Çocuklarınızı da unutmadık..

garden-proje_05

Fly Garden Residence’ta çocuklarınız için de herşey düşünüldü. Çocuklarınız için özel hazırlanan kreş ve oyun alanları sizi bekliyor.